کریرپلاس

تو کریرپلاس ما بهتون کمک می‌کنیم که بهترین انتخاب ها رو برای شروع یا ادامه زندگی حرفه‌ایتون داشته باشین؛ اینطوری میتونین تو مسیر شغلیتون حسابی بترکونین، درآمدتونو بیشتر کنین یا یه مسیر جدید و مناسب‌تر رو برای ادامه دادن حرفه‌تون انتخاب کنین. همچنین با بهبود مهارت مصاحبه شغلی و فرمت رزومه‌اتون، شانس به دست آوردن موقعیت‌هایی که دوست دارین رو بیشتر کنین.

درباره کریرپلاس بیشتر بدونیم

احتمالاً اسم کریرپلاس رو به عنوان سرویس مشاوره‌ای که اینوست‌پلاس ارائه میده شنیدین.

تو کریرپلاس ما بهتون کمک می‌کنیم که بهترین انتخاب‌ها رو برای شروع یا ادامه زندگی حرفه‌ایتون داشته باشین؛ اینطوری میتونین تو مسیر شغلیتون حسابی بترکونین، درآمدتونو بیشتر کنین یا یه مسیر جدید و مناسب‌تر رو برای ادامه دادن حرفه‌تون انتخاب کنین.

علاوه بر این، ما کمک می‌کنیم که یه مصاحبه شغلی استاندارد و موفق رو داشته باشین و با برگزاری یک جلسه مصاحبه دمو، نقاط قوت و نقاط قابل بهبود رو با هم بررسی می‌کنیم تا بتونین با اعتماد به نفس بالا و آمادگی زیاد تو مصاحبه‌ها ظاهر بشین و شغل مورد نظرتون رو به دست بیارین.

همچنین ما فایلی رو آماده کردیم که تو این فایل، به طور کامل مسائل و فنون یه مصاحبه هوشمندانه رو نوشتیم که برای همیشه در اختیارتون قرار میگیره و میتونین تمامی سوالات احتمالی و متدهای مختلف پاسخ‌دهی به اون‌ها رو داشته باشین.

در نهایت ما بررسی و تحلیل رزومه‌‌تون رو باهم انجام میدیم تا به یه رزومه استاندارد برسیم و اینطوری شانستون برای اکسپت شدن تو بررسی اولیه و حضور تو جلسه مصاحبه و گرفتن آفر بیشتر میشه.

۲ نکته مهمی که کریرپلاس داره اینه که

ما اعتقاد داریم که جلسه مشاوره پایان کار ما نیست

بعد از جلسه اقداماتی که انجام میشه خیلی مهمن و حتما سوالاتی ممکنه برای هر کسی تو این مسیر پیش بیاد. پس ما همیشه کنارتون هستیم تا هر سوالی که دارین رو در کوتاه ترین زمان جواب بدیم و هیچ سردرگمی یا دغدغه حل نشده‌ای براتون باقی نمونه.

هیچ‌کس از استفاده از این خدمات محروم نیست

اگر هر کسی برای هزینه ثبت نام مشکلی داشته باشه، کافیه با ما مطرحش کنه. ما شرایطی رو در نظر گرفتیم که تو حالت‌های مختلف بتونیم این مشکل رو حل کنیم تا کسی نباشه که به این خاطر نتونه از این جلسات استفاده کنه.

فرمت و شرایط جلسه مشاوره

جلسه به صورت آنلاین و داخل گوگل میت برگزار میشه

هزینه جلسه 500 هزار تومان هست

(اگر از سمت دوستانمون و یا دوستانی که قبلا از خدمات کریرپلاس استفاده کردن معرفی شده باشین برای شما تخفیف ویژه‌‌ای در نظر میگیریم)

مدت زمان جلسه 1 ساعت هست

(تا زمانی که دوستامون سوال داشته باشن،  ما در خدمتشون هستیم)

برای ثبت نام و به دست آوردن اطلاعات بیشتر، میتونین از طریق فرم زیر  اطلاعاتتون رو برای ما بفرستین تا ما تو سریع‌ترین زمان ممکن باهاتون ارتباط بگیریم

نام و نام خانوادگی(ضروری)

پیمایش به بالا