🔶 مهمون این قسمت اینوست‌پلاس، ۱۱ سال تجربه در صنعت بانکداری و پرداخت داره و متخصص فنی رمزارزهاست. ایشون از پیشگامان رمزارزها در ایران محسوب می‌شه و از سال ۲۰۱۴ در این صنعت بصورت جدی فعالیت می‌کنه‌. مهمون ما امروز روی چند تا پروژه جذاب و آینده‌دار کریپتو کار می‌کنه که در این قسمت برامون راجع‌بهشون توضیح می‌ده. میثم رضایی، مهمون قسمت بیست و نهم اینوست پلاسه.

🔷 تو جامعه رمزارز ایران، میثم رو با عقاید خاص خودش راجع به بیت‌کوین می‌شناسن. میثم تو این اپیزود برامون توضیح می‌ده که چطور نسخه اولیه بیت‌کوین به چند انشعاب تقسیم شد و چرا مهمه که ما در مورد همه این انشعاب‌ها بدونیم!

🔶 میثم می‌گه که نسخه اصلی بیت‌کوین، bsv هست که امروز چندان معروف نشده و قیمت زیادی هم نداره؛ امّا bsv نزدیک‌ترین انشعاب بیت‌کوین به طراحی اولیه ساتوشی ناکاماتو هست!

🔷 میثم توضیح‌ میده که اشکالاتی که به btc وارد می‌شه، تو bsv وجود نداره و اتفاقاً bsv با اینکه زیاد معروف نیست، نسبت به اکثر رمزارزهایی که می‌شناسیم برتری‌های عجیب و غریبی داره!

🔶 میثم برامون راجع به کریگ رایت، یعنی شخصی که تونسته در دادگاه اثبات کنه ساتوشی ناکاماتوی اصلیه توضیح می‌ده و از ماجراهای دادگاه ایشون برامون روایت می‌کنه.

🔷 در انتها از پروژه‌هایی که میثم روشون کار می‌کنه پرسیدیم و توضیحاتش رو در مورد این پروژه‌ها شنیدیم.

🔶 و نهایتاً از میثم خواستیم برامون از علاقه‌های شخصی، کتاب‌ها و فیلم‌هایی که دنبال می‌کنه بگه.

اشتراک
خبر دادن
guest

0 دیدگاه‌ها
بازخور در متن
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
دوست داریم نظر شما را بدانیم!x